Navigacija pezo 508

Odgovori
Avatar
StefanMD
VIP Član
Postovi: 960
Pridružen/a: 24. lis 2015, 01:35
Lokacija: Modriča / Doboj
Vozim: 308 SW 2.0 BlueHDi EAT6
Ima zahvala: 102 puta
 pohvaljen: 123 puta
garage

Re: Navigacija pezo 508

Post Postao/la StefanMD »

anel007 je napisao/la: a i za as dalmi smo vec imali tema na forumu i moglo se vidjeti kakva su im auta, ja bi ih zaobisao
Da ne ispadne da branim AS Dalmi, ja ih i jesam napljuvao jer sam izgubio čitav dan i napravio bespotrebno 700+ km kada sam tražio auto jer su bili neobjektivni i da kažem bezobrazni, ali, ima i pozitivnih slučajeva na forumu. Cviki je uzeo recimo kod njih a sa Kramarom je imao loše iskustvo, Sonnyblack takođe uzeo kod njih, a sigurno ima još ljudi koji su zadovoljni. Ja sam uzeo u Kramaru i stvarno sam zadovoljan, i uzeo bih opet kod njih, ali opet mislim da to treba imati i sreća sa kupovinom, džaba što nešto lijepo izgleda ako mehanički nešto nije OK, a to je teško vidjeti i kad se ode na servis da letimično pregledaju.

A sad, back on topic, 508 je sila, vozio sam od kolege Sarafa njegovu a i u FULLu model i jednostavno i logično druga je to klasa od 308 (barem ovog 2012gp kao kod mene, ne znam kakav je novi model), ono što ja zamjeram svom ovdje je primjetno bolje, sitnice tipa zatvaranje vrata, buka pri većim brzinama (slabija izolacija na 308) i td, udobnost je bolja, sjedišta su bolja...

Ja imam u planu uzeti sebi 308 SW 2015 i volio bih 2.0 HDI sa LED farovima i ono opremom barem kao na ovom svom (Feline) ali su mi poskupi trenutno, čekam da izleti neki povoljniji...
Ovi su korisnici zahvalili autoru StefanMD za post:
micija
slika
hamza
Napredan član
Postovi: 347
Pridružen/a: 24. lis 2015, 00:37
Lokacija: Kladanj
Vozim: Peugeot 508
Ima zahvala: 35 puta
 pohvaljen: 30 puta
garage

Re: Navigacija pezo 508

Post Postao/la hamza »

Samo da vas obavijestim da sam i ja sada u klubu 508 nije vise 207. Predstavicu ga kasnije detaljno. Glavno da je 2.0 i 2014 godina. Ali ne mogu da nadjem kako prebaciti sa francuskog na engleski ili jos bolje ko moze ubaciti neki nas razumljivi jezik. Mozel ko objasniti obzirom da ne mogu na yutube da nadjem
Avatar
Philby
VIP Član
Postovi: 759
Pridružen/a: 07. stu 2017, 14:43
Lokacija: Banja Luka
Vozim: 307
Motor: 2.0 HDi, 66 kW
Ima zahvala: 33 puta
 pohvaljen: 156 puta
garage

Re: Navigacija pezo 508

Post Postao/la Philby »

Neka je sa srećom i da služi bez problema dok se ne kupi noviji i jači. :D

Pomaže li ovo?
http://www.peugeotforums.com/forums/508 ... -a-244866/

Ili ako ne ide tako, ostaje da se pročita kompletno uputstvo. Vjerovatno će trebati odgovori i za neka druga pitanja. :D
Gore desno prvo odabereš jezik, onda model i period kad je proizveden, a dalje ide lako.
http://public.servicebox.peugeot.com/APddb/
hamza
Napredan član
Postovi: 347
Pridružen/a: 24. lis 2015, 00:37
Lokacija: Kladanj
Vozim: Peugeot 508
Ima zahvala: 35 puta
 pohvaljen: 30 puta
garage

Re: Navigacija pezo 508

Post Postao/la hamza »

Probo sam nista mi ne nudi takve opcije da mogu promijeniti ili naci bar jezike
hamza
Napredan član
Postovi: 347
Pridružen/a: 24. lis 2015, 00:37
Lokacija: Kladanj
Vozim: Peugeot 508
Ima zahvala: 35 puta
 pohvaljen: 30 puta
garage

Re: Navigacija pezo 508

Post Postao/la hamza »

Iz treceg pokusaja sam uspio. Dobro ovaj kaze na upravljacu lijevi valjak dugme. Tu sam nasao engleski. I usput ukljucio i folow me home. Sva podesavanja su tu znaci
Odgovori

Natrag na “Općenito”