Povlastice prilikom servisiranja vozila

Odgovori
Avatar
siman
Početnik
Postovi: 29
Pridružen/a: 16. kol 2017, 08:08
Lokacija: Derventa
Vozim: 308 (T7; 2007–2013)
Motor: 1.6 hdi 68kW
Ima zahvala: 1 put
 pohvaljen: 2 puta
garage

Re: Povlastice prilikom servisiranja vozila

Post Postao/la siman »

siman je napisao/la:
siman je napisao/la:Evo danas sam obavio tzv "C" servis u Verano Motors Banja Luka i kada sam ih pitao za povlastice, kazali su mi da mi Peugeot klub treba na moju adresu poslati karticu (pokazao mi je i izgled te kartice-velicine kao bankovna kartica).
Niste mi odgovorili vezano za gore navedena saznanja koja sam dobio u Veranu , a u vezi sa povlasticom (karticom koju navodno trebam dobiti). Da li treba negdje da dostavim svoju adresu, ili je to prazna prica?
Hvala lijepa
LP
Avatar
GazdaPaja
Iskusan član
Postovi: 435
Pridružen/a: 17. tra 2016, 01:26
Lokacija: Banja luka
Vozim: peugeot 307
Ima zahvala: 0
 pohvaljen: 3 puta
garage

Re: RE: Re: Povlastice prilikom servisiranja vozila

Post Postao/la GazdaPaja »

siman je napisao/la:Kada je to bilo (370 KM)?
I je li u istom servisu
Nije u ovlastenom. A ne zelim ni znati koliko bi kod njih bio . Sve je to u principu isto,od istih dobavljaca oni svi uzimaju dijelove.

Послато са HTC Desire 816 уз помоћ Тапатока
Avatar
kula
Site Admin
Postovi: 4659
Pridružen/a: 23. lis 2015, 18:35
Lokacija: Busovača
Vozim: 307 SW 2,0 hdi 79 KW
Ima zahvala: 70 puta
 pohvaljen: 292 puta
garage

Re: Povlastice prilikom servisiranja vozila

Post Postao/la kula »

siman je napisao/la:
siman je napisao/la:
siman je napisao/la:Evo danas sam obavio tzv "C" servis u Verano Motors Banja Luka i kada sam ih pitao za povlastice, kazali su mi da mi Peugeot klub treba na moju adresu poslati karticu (pokazao mi je i izgled te kartice-velicine kao bankovna kartica).
Niste mi odgovorili vezano za gore navedena saznanja koja sam dobio u Veranu , a u vezi sa povlasticom (karticom koju navodno trebam dobiti). Da li treba negdje da dostavim svoju adresu, ili je to prazna prica?
Hvala lijepa
LP
Kartice smo imali namjeru raditi , ali nas par koji vodimo ovaj forum nismo bili u finansijskoj mogucnosti sami izraditi te smo razmisljali o uvodjenju clanarina za clanove iz cega bi se finansirala izrada kartica , domena foruma itd. Medjutim kako je bio jako mali interes za suradnju od strane ovlastenih servisa u vidu davanja popusta clanovima kao i drugih aktivnosti od te ideje se odustalo .
Odgovori

Natrag na “Servis”