Peugeot 508 SW 1.6 e-HDi

504,505,508,5008
Odgovori
Avatar
Leonche
Napredan član
Postovi: 252
Pridružen/a: 27. stu 2016, 10:31
Lokacija: Split - Žepče
Vozim: Peugeot 508 SW 1.6 e-hdi
Ima zahvala: 0
 pohvaljen: 2 puta
Kontakt:
garage

Re: Peugeot 508 SW 1.6 e-HDi

Post Postao/la Leonche »

Imam kasko, taman uplaćeno ima mjesec dana... a muka mi je ajme al šta se može. Nitko ne bi htio da se to dogodi... šta se može... stavit ću još par slika od jutros
Avatar
Leonche
Napredan član
Postovi: 252
Pridružen/a: 27. stu 2016, 10:31
Lokacija: Split - Žepče
Vozim: Peugeot 508 SW 1.6 e-hdi
Ima zahvala: 0
 pohvaljen: 2 puta
Kontakt:
garage

Re: Peugeot 508 SW 1.6 e-HDi

Post Postao/la Leonche »

Evo par novih... ima štete ajme ajmeslikaslikaslikaslikaslikaslikaslikaslikaslika

Poslano sa mog Samsung Galaxy S8 koristeći Tapatalk
Avatar
kula
Site Admin
Postovi: 4659
Pridružen/a: 23. lis 2015, 18:35
Lokacija: Busovača
Vozim: 307 SW 2,0 hdi 79 KW
Ima zahvala: 70 puta
 pohvaljen: 292 puta
garage

Re: Peugeot 508 SW 1.6 e-HDi

Post Postao/la kula »

E jbga , bas ima stete . Kakva je situacija sa jastucima jesu li ispalili ?
Pa kud bas sad u ovo blagdansko vrijeme ....
Avatar
anel007
VIP Član
Postovi: 2281
Pridružen/a: 24. lis 2015, 01:07
Lokacija: Vogosca
Vozim: Ostalo
Vozim: Ford Focus MK2
Motor: 1.6 16v
Ima zahvala: 12 puta
 pohvaljen: 120 puta
Kontakt:
garage

Re: Peugeot 508 SW 1.6 e-HDi

Post Postao/la anel007 »

auuu a ja mislio ono kod mene od prije nekoliko mjeseci velik udar, ima ovdje stete pofino ali sve se da srediti, jos ako je samo lim a nista unutra ispod haube nije iskrivljeno ili polomljeno tim bolje

sa autom tog cjenovnog ranga ja bih ga vozio na popravku u ovlasteni i nek osiguranje pokriva cijenu popravke
slika ¦ slika
Avatar
Avicii
Moderator
Postovi: 5954
Pridružen/a: 24. lis 2015, 11:22
Lokacija: Trebinje
Vozim: 307
Motor: 2.0 HDi 79KW
Ima zahvala: 699 puta
 pohvaljen: 357 puta
garage

Re: Peugeot 508 SW 1.6 e-HDi

Post Postao/la Avicii »

Sva sreca pa imas kasko, izace ovo pofino. Ali sve se moze uraditi, bez brige ;)

Sent from my SM-G900F using Tapatalk
Avatar
Leonche
Napredan član
Postovi: 252
Pridružen/a: 27. stu 2016, 10:31
Lokacija: Split - Žepče
Vozim: Peugeot 508 SW 1.6 e-hdi
Ima zahvala: 0
 pohvaljen: 2 puta
Kontakt:
garage

Re: Peugeot 508 SW 1.6 e-HDi

Post Postao/la Leonche »

kula je napisao/la:E jbga , bas ima stete . Kakva je situacija sa jastucima jesu li ispalili ?
Pa kud bas sad u ovo blagdansko vrijeme ....
A nisu ispalili, to me i čudi... po udaru bi bilo nekako normalno da ispale al dobro, bolje sad da nisu... A točno što si i rekao, u najgore vrijeme. Za par dana sam morao i za Žepče a sad ću se morati snaći. Auto vodim u ovlašteni, al nemaju zamjenskih auta na raspolaganju nažalost
Avatar
Leonche
Napredan član
Postovi: 252
Pridružen/a: 27. stu 2016, 10:31
Lokacija: Split - Žepče
Vozim: Peugeot 508 SW 1.6 e-hdi
Ima zahvala: 0
 pohvaljen: 2 puta
Kontakt:
garage

Re: Peugeot 508 SW 1.6 e-HDi

Post Postao/la Leonche »

anel007 je napisao/la:auuu a ja mislio ono kod mene od prije nekoliko mjeseci velik udar, ima ovdje stete pofino ali sve se da srediti, jos ako je samo lim a nista unutra ispod haube nije iskrivljeno ili polomljeno tim bolje

sa autom tog cjenovnog ranga ja bih ga vozio na popravku u ovlasteni i nek osiguranje pokriva cijenu popravke
A kad se počne radit onda će se znati detaljno što je sve otišlo... Bojim se iti nagađati :) Naravno, u ovlašteni idem i naplaćujem se preko osiguranja od tog momka
Avatar
Leonche
Napredan član
Postovi: 252
Pridružen/a: 27. stu 2016, 10:31
Lokacija: Split - Žepče
Vozim: Peugeot 508 SW 1.6 e-hdi
Ima zahvala: 0
 pohvaljen: 2 puta
Kontakt:
garage

Re: Peugeot 508 SW 1.6 e-HDi

Post Postao/la Leonche »

Avicii je napisao/la:Sva sreca pa imas kasko, izace ovo pofino. Ali sve se moze uraditi, bez brige ;)

Sent from my SM-G900F using Tapatalk
Imam kasko al ne želim ga trošit jer ću se naplatit od tog momka. S obzirom da je kriv za nezgodu, njegov je trošak, tj. trošak njegovog osiguranja
Avatar
Tom
Moderator
Postovi: 2325
Pridružen/a: 24. lis 2015, 01:44
Lokacija: Bar, Crna Gora
Vozim: 308 (T9; 2013–2021)
Vozim: 204, 208, 308
Motor: 1.6 hdi
Ima zahvala: 239 puta
 pohvaljen: 467 puta
garage

Re: Peugeot 508 SW 1.6 e-HDi

Post Postao/la Tom »

A hoce li njehovo redovno osiguranje pokriti cijeli trošak?
Kod nas recimo dobijes nekih 70% troskova, sto bude dovoljno da se pokrpis ako radiš kod "divljaka", ovlašćeni tesko da ta suma zatvori.

Poslato s Jadrana
204 1.2 b 1972.
208 1.4 hdi X3 2013,4,5
308 1.6 hdi 2017.
ex: 207
Avatar
anel007
VIP Član
Postovi: 2281
Pridružen/a: 24. lis 2015, 01:07
Lokacija: Vogosca
Vozim: Ostalo
Vozim: Ford Focus MK2
Motor: 1.6 16v
Ima zahvala: 12 puta
 pohvaljen: 120 puta
Kontakt:
garage

Re: Peugeot 508 SW 1.6 e-HDi

Post Postao/la anel007 »

cudno to kod vas tom da tako malo isplacuju, ja ne znam procentualno koliko placaju ovdje ali npr ja sam odstete za auto dobio 2650 KM a troskovi popravke na divljaka su mi bili oko 1200-1300 KM (bili bi i manji da se nije komplet auto farbalo)

eh sad nisam licno raspitivao ali sam citao po forumima za bosnu da bez problema mozes reci necu da mi placate pare i da im ovlasteni ispostavi fakturu za radove da njegovo osiganje to pokrije, bar su iskustva drugih ljudi takva koliko sam ja citao

vjerujem da je i u hrvatskoj slicna situacija, a bas mi je cudno da u cg placaju tako malo za stete jer ipak placas osugaranje da bi nakon nesretnog slucaja u kojem nisi kriv auto doveo u stanje u kakvom je bilo prije a da ne razmisljas o troskovima

EDIT: Leonche naravno da ces od njegovog osiguranja naplatiti, nisi se sam iz cista mira zapucao u drvo pa da povlacis kasko. Kad vec ima krivac onda to treba i iskoristiti :good:
slika ¦ slika
Avatar
Leonche
Napredan član
Postovi: 252
Pridružen/a: 27. stu 2016, 10:31
Lokacija: Split - Žepče
Vozim: Peugeot 508 SW 1.6 e-hdi
Ima zahvala: 0
 pohvaljen: 2 puta
Kontakt:
garage

Re: Peugeot 508 SW 1.6 e-HDi

Post Postao/la Leonche »

Tom je napisao/la:A hoce li njehovo redovno osiguranje pokriti cijeli trošak?
Kod nas recimo dobijes nekih 70% troskova, sto bude dovoljno da se pokrpis ako radiš kod "divljaka", ovlašćeni tesko da ta suma zatvori.

Poslato s Jadrana
A iskreno, nemam ti pojma... morat ću to pogledat u ponedjeljak. Nekako mi je logično da ako je on kriv da njegovo osiguranje pokrije cijeli trošak. Al vidjet ćemo u ponedjeljak. Ako bude trebalo povući ću kasko. Nedavno mi je na Passatu kod osiguranja procijenjena šteta cca 15.000 kn a trošak je bio 22.000 kn pa su ovi iz servisa tražili osiguranje da podmiri i tu razliku. Ovi su to uredno napravili... Baš me zanima što će reć preksutra
Avatar
dejca
Aktivan član
Postovi: 137
Pridružen/a: 28. stu 2017, 07:27
Lokacija: Leskovac SRB
Vozim: Peugeot 307 HDI 2.0 66kw Karavan
Ima zahvala: 5 puta
 pohvaljen: 10 puta
garage

Re: Peugeot 508 SW 1.6 e-HDi

Post Postao/la dejca »

Proveri trap da se nije savio na neku stranu. To ćeš lako sam sa drugarom uraditi. Izmeri sa jedne strane od centra glavčine prednjeg točka do centra zadnjeg točka. To isto uradi i na drugoj strani. Naravno najbolje je da to uradiš žicom jer se najmanje isteže. Ako su mere iste ovo ostalo ćeš srediti.
Ali taj koji te udario vozio 70 na semaforu, to je velika brzina za u gradsku vožnju, pride što nije gledao put napred, zaslužio je debelu kaznu.
Tako je nekad meni auto jedan nepažljivi vozač udario parkiran auto, spustio čovek glavu da našteluje radio i tras.

Poslato sa ALE-L21 uz pomoć Tapatoka
Avatar
Leonche
Napredan član
Postovi: 252
Pridružen/a: 27. stu 2016, 10:31
Lokacija: Split - Žepče
Vozim: Peugeot 508 SW 1.6 e-hdi
Ima zahvala: 0
 pohvaljen: 2 puta
Kontakt:
garage

Re: Peugeot 508 SW 1.6 e-HDi

Post Postao/la Leonche »

anel007 je napisao/la: EDIT: Leonche naravno da ces od njegovog osiguranja naplatiti, nisi se sam iz cista mira zapucao u drvo pa da povlacis kasko. Kad vec ima krivac onda to treba i iskoristiti :good:
Pa da, zato baš i govorim... glupo mi je trošit kasko ako nisam kriv. Vidjet ćemo u ponedjeljak
Avatar
Leonche
Napredan član
Postovi: 252
Pridružen/a: 27. stu 2016, 10:31
Lokacija: Split - Žepče
Vozim: Peugeot 508 SW 1.6 e-hdi
Ima zahvala: 0
 pohvaljen: 2 puta
Kontakt:
garage

Re: Peugeot 508 SW 1.6 e-HDi

Post Postao/la Leonche »

dejca je napisao/la:Proveri trap da se nije savio na neku stranu. To ćeš lako sam sa drugarom uraditi. Izmeri sa jedne strane od centra glavčine prednjeg točka do centra zadnjeg točka. To isto uradi i na drugoj strani. Naravno najbolje je da to uradiš žicom jer se najmanje isteže. Ako su mere iste ovo ostalo ćeš srediti.
Ali taj koji te udario vozio 70 na semaforu, to je velika brzina za u gradsku vožnju, pride što nije gledao put napred, zaslužio je debelu kaznu.
Tako je nekad meni auto jedan nepažljivi vozač udario parkiran auto, spustio čovek glavu da našteluje radio i tras.

Poslato sa ALE-L21 uz pomoć Tapatoka
Hvala na savjetu, budem pogledao... a šta da ti kažem, mlad vozač, neiskusan, jaka kiša, malo makne glavu i gotovo. Dovoljna je sekunda... I iskusnijima se može dogoditi a pogotovo momku. Bio sam ljut taj tren al jbga, bitno da smo mi dobro :) Prvo što je rekao je "ubit će me stari" :-D
Avatar
anel007
VIP Član
Postovi: 2281
Pridružen/a: 24. lis 2015, 01:07
Lokacija: Vogosca
Vozim: Ostalo
Vozim: Ford Focus MK2
Motor: 1.6 16v
Ima zahvala: 12 puta
 pohvaljen: 120 puta
Kontakt:
garage

Re: Peugeot 508 SW 1.6 e-HDi

Post Postao/la anel007 »

to je haman neki fin momcic onda, mene kad je zvekno ovaj dolazi cika milicajac i prvo sto je rekao bilo je pa Poljo zar ponovo ti :green: :green:

poslije saznam kako je klinjo polozio prije pola godine/godinu i da je vec imao nekoliko bliskih susreta mada je najjace od svega sto mi je djevojku sreo sutradan i dao joj broj telefona da bi mu ja poslao video udesa valjda da ima sta drustvu pokazati :D
slika ¦ slika
Odgovori

Natrag na “Serija 5”