Peugeot 508 1.6 hdi 88KW izgubio snagu u vožnji

Zaključano
Avatar
Mario25061987
Početnik
Postovi: 1
Pridružen/a: 03. lip 2024, 20:21
Lokacija: Sarajevo
Vozim: 508
Motor: 1.6 hdi 88 KW
Ima zahvala: 0
 pohvaljen: 1 put
garage

Peugeot 508 1.6 hdi 88KW izgubio snagu u vožnji

Post Postao/la Mario25061987 »

Poštovani Članovi
Ako neko ima neku ideju neka pomogne.
Naime, vozim Pežo 508 1.6hdi 88 KW 2017 godište automatic 6 brzina.

Prije par dana, desilo mi se da je u vožnji jednostavno izgubio snagu, kao da radi na dva klipa. Kada se upali auto motor se stresa i kao da jedva radi. S obzirom da mi se to desilo u vožnji, imao sam priliku krenuti na tri semafora, jedva kreće na semaforu sa punim gasom. Otišao sam kod majstora (na šlepu). Na dijagnostici ne prikazuje nikakve greške. Majstor je odbacio mogućnost egr-a, dpf-a i promjenio je dizne i ispostavilo se da nije to jer i nakon zamjene motor isto radi. Da li neko ima ikakvu ideju šta je u pitanju. Jer iskreno nisam u mogućnosti da vozim auto od majstora do majstora jer auto jedva ide. Također ako neko zna nekog dobrog majstora u Sarajevu ko će pošteno da pregleda šta je, jer kao što sam rekao nemam mogućnost da ga vozim a ne bih da dajem pare na šlep da bih išao od majstora do majstora.

Hvala svima unaprijed
Ovi su korisnici zahvalili autoru Mario25061987 za post:
hamza
Avatar
Avicii
Moderator
Postovi: 5992
Pridružen/a: 24. lis 2015, 11:22
Lokacija: Trebinje
Vozim: 307
Motor: 2.0 HDi 79KW
Ima zahvala: 716 puta
 pohvaljen: 366 puta
garage

Re: Peugeot 508 1.6 hdi 88KW izgubio snagu u vožnji

Post Postao/la Avicii »

Mario, tema ti je premjestena na odgovarajuce mjesto i nije aktivna. Po pravilima foruma, otvori novu temu i kratko se predstavi na sl. linku: https://peugeotclub.ba/viewforum.php?f=11
Zaključano

Natrag na “Kvarovi”