PEUGEOT 2.0 2010 sjedišta 3 reda

Odgovori
Avatar
july
Početnik
Postovi: 6
Pridružen/a: 17. lis 2023, 21:07
Lokacija: livno
Vozim: 5008 (T87E; 2009–2016)
Motor: 2.0
Ima zahvala: 0
 pohvaljen: 0
garage

PEUGEOT 2.0 2010 sjedišta 3 reda

Post Postao/la july »

POZDRAV..
E ovako ,prije par dana sam kupio peugeot 5008 2010g
Razlog kupovine jeste sto imam 6 clanova obitelji pa sam mislio da cu rjesiti problem
Medjutim svidjelo mi se vorilo i kada sam dosao da ga kupim sazno sam da nema 2 pomocna sjedista a vlasnik mi je rekao da se oni mogu naknadno kupiti i tu nastaje problem.
Posto ti vozila u mom gradu ima vrlo malo a ja sam totalna neznalica za automobile poslje kupnje sam malo trazio po internetu i skonto da je ovaj peugeot napravljen u 2 serije tj.sa 5 i sa 7 sjedista
Sad me zanima da li uopste mogu ja ugraditi ta 2 sjedista tj.moram ugraditi i pojaseve i sve ,zna li netko da li je to moguce ako nabavim sjedista da li je karaserija identicna jednog i drugog .
MOLIM KONKRETNE ODGOVORE
Sasa D
VIP Član
Postovi: 823
Pridružen/a: 17. stu 2015, 21:23
Lokacija: Brcko
Vozim: 5008 (T87E; 2009–2016)
Motor: 2.0hdi 110kw
Ima zahvala: 27 puta
 pohvaljen: 116 puta
garage

Re: PEUGEOT 2.0 2010 sjedišta 3 reda

Post Postao/la Sasa D »

july je napisao/la: 17. lis 2023, 21:19 E ovako ,prije par dana sam kupio peugeot 5008 2010g
Razlog kupovine jeste sto imam 6 clanova obitelji pa sam mislio da cu rjesiti problem
Medjutim svidjelo mi se vorilo i kada sam dosao da ga kupim sazno sam da nema 2 pomocna sjedista a vlasnik mi je rekao da se oni mogu naknadno kupiti i tu nastaje problem.
Posto ti vozila u mom gradu ima vrlo malo a ja sam totalna neznalica za automobile poslje kupnje sam malo trazio po internetu i skonto da je ovaj peugeot napravljen u 2 serije tj.sa 5 i sa 7 sjedista
Sad me zanima da li uopste mogu ja ugraditi ta 2 sjedista tj.moram ugraditi i pojaseve i sve ,zna li netko da li je to moguce ako nabavim sjedista da li je karaserija identicna jednog i drugog .
MOLIM KONKRETNE ODGOVORE
Naravno da je moguće. Isto auto sam i ja nedavno uzeo, bez ta dva sjedišta i sad sam u potrazi za njima.Mogu se ugraditi, ali meni sad nisu toliko potrebna pa mi praznina u gepeku ispod podloge dobro dođe da dosta stvari stavim u nju. Inače ta sjedišta se prodaju od 200-500km po komadu. Kako naletiš.
Odgovori

Natrag na “Općenito”