Na motoru nije rađeno ništa sem redovnih servisa (ulje, filteri) i to u ovlaštenom servisu. Uskoro bi trebao biti urađen veliki servis. Limarija je par puta dotjerivana zbog ogrebotina i manjih ulubljenja. Promijenjena spona i lafeta. Nažalost, imao sam jedan manji sudar, pa je mijenjan blatobran, amortizer, glavčina i ostala mehanika na prednjem desnom točku.
Auto odlično vuče i uživancija je voziti ga. Na autoputu, u Mađarskoj, vozio sam jednom preko 190, do 200 nisam smio. :) Do 140-145 odlično ide, već preko toga buka je malo neugodno, iako auto stabilno ide.
Vidi se da je spušten i dotjerivan (ofarbani retrovizori). To nisam ja radio, takvog sam ga kupio. Nije da sam ganjao takvo auto, često me ograniči na putu jer je spušten, ali je bio najbolje što se tad od 206-ica moglo kupiti u Sarajevu i okolini.
Nisam se pokajao, ali nisam siguran da li ću ponovo kupiti Peugeota. :)



